Prezentace oddílu

Ost-prezentace2

ÚSPĚŠNÁ ČESKÁ REPREZENTACE

Dan Horut a Zbyněk Lambert zářili v Bangkoku

09.08.2013 10:10 | rubrika: Obecné informace | autor: František Zálewský
Dva čeští reprezentanti, Dan Horut(TJ MSV Studénka) a Zbyněk Lambert(SK ZD Pojbuky), si vedli skvěle na mezinárodním turnaji tělesně handicapovaných stolních tenistů PTT Thailand Open 2013 v Bangkoku. V Thajsku si Dan Horut a Zbyněk Lambert vybojovali tři cenné kovy, navíc zde získali početné body do žebříčku (ITTF PTT ratings), které jim prakticky zajistili účast na nejbližším mistrovství světa tělesně handicapovaných stolních tenistů.

V soutěži jednotlivců startovali Dan Horut i Zbyněk Lambert v kategorii M7. Oba čeští reprezentanti si vedli skvěle, po semifinálových bitvách (Horut – Messi 3:2, Lambert – Yuessef 3:2) se Horut i Lambert probojovali do finále PTT Thailand Open 2013. V boji o turnajový titul byl nakonec úspěšnější Zbyněk Lambert, který porazil svého reprezentačního spoluhráče 3:1 na sety.

Zbyněk Lambert a Dan Horut pak společně vyhráli soutěž družstev. Čeští reprezentanti v semifinále kategorie M 6-7 porazili Japonsko 3:1 a ve finále po dramatickém boji Egypt 3:2.

Dan Horut a Zbyněk Lambert vyhráli turnaj v Bangkoku. Foto: ITTF

Již v září čeká na úspěšné české reprezentanty další významná akce. Tentokrát na “domácí půdě“ – v Ostravě se totiž uskuteční jubilejní 10. Czech Open tělesně handicapovaných sportovců ve stolním tenisu. Tradiční mezinárodní akci bude od 10. do 15. září hostit sportovní areál TJ Mittal Ostrava.

Převzato ze stránek České asociace stolního tenisu (http://www.ping-pong.cz/novinky/clanek/3287-dan-horut-a-zbynek-lambert-zarili-v-bangkoku).

Foto z tréninku mládeže


 
 
 
 
 

Fotogalerie turnaj mládeže


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stručná historie našeho oddílu ve Zpravodaji

https://www.sak-studenka.cz/public/documents/kultura/zpravodaj/2019/2019_11_zpravodaj.pdf

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace