Konečné tabulky soutěží 2018/2019

Výsledky OP pro sezónu 2018 / 2019 oddílu ST TJ MSV Studénka

Okresní přebor I. třídy

Statistika pro jednotlivé hráče
Celkem kol: 22
Maximální počet singlů na jednoho hráče: 88
Maximální počet deblů na jednoho hráče: 22

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
Macháček Pavel (45:14, 10:4)
Pupák David (22:5, 4:3)
Stanečka Martin (22:21, 3:8)
Šenk Pavel (33:30, 10:5)
Vodný Stanislav (7:33, 3:7)
Vojtěšek Martin (4:28, 2:6)
Hrstka David (3:45, 1:11)
Pustowková Denisa (1:3, 1:0)
Žigmund Daniel (0:0, 0:0)
Vlk David (1:19, 3:2)
Škrobánek Ondřej (0:12, 1:2)

Okresní přebor II. třídy

Statistika pro jednotlivé hráče
Celkem kol: 22
Maximální počet singlů na jednoho hráče: 88
Maximální počet deblů na jednoho hráče: 22

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
Vojtěšek Martin (21:7, 4:11)
Vodný Stanislav (6:6, 3:1)
Fišer Rostislav (0:0, 0:0)
Fišer Miroslav Jan (0:0, 0:0)
Hrstka David (5:9, 0:3)
Pustowková Denisa (13:45, 3:12)
Škrobánek Ondřej (5:47, 0:10)
Vlk David (4:42, 0:13)
Žigmund Daniel (7:53, 0:14)
Kolenčiaková Adriana (0:14, 0:1)
Pustowka Radek (0:0, 0:0)
Matejko Patrik (0:16, 0:4)
Vavřík Lukáš (1:19, 0:2)
Volný Bronislav (1:23, 0:5)

Konečné tabulky soutěží 2017/2018

OP I.třídy 2017-2018

1. TJ Odry C 22 18 0 4 0 268:128 58
2. ASK Tatra Kopřivnice C 22 16 1 5 0 265:131 55
3. TJ Fulnek A 22 15 0 7 0 257:139 52
4. TJ Frenštát pod Radhoštěm C 22 14 1 7 0 225:171 51
5. TJ Frenštát pod Radhoštěm B 22 12 5 5 0 224:172 51
6. TJ Sokol Slatina 22 10 4 8 0 194:202 46
7. TJ MSV Studénka A 22 9 3 10 0 188:208 43
8. TJ Sokol Příbor B 22 8 3 11 0 196:200 41
9. TJ Mořkov B 22 8 3 11 0 187:209 41
10. TJ Spartak Bílovec 22 5 0 17 0 127:269 32
11. TJ Nový Jičín ,,D" 22 4 1 17 0 129:267 31
12. TJ Nový Jičín E 22 2 1 19 0 116:280 27

OP II.třídy 2017 - 2018

1. ASK Tatra Kopřivnice D 22 21 0 1 0 307:89 64
2. TJ Frenštát pod Radhoštěm D 22 20 0 2 0 272:124 62
3. Orel jednota Veřovice 22 16 3 3 0 245:151 57
4. TJ Sokol Příbor C 22 13 0 9 0 217:179 48
5. TJ Spartak Bílovec B 22 12 2 8 0 233:163 48
6. TJ Fulnek B 22 10 3 9 0 208:188 45
7. TJ Frenštát pod Radhoštěm E 22 9 1 12 0 192:204 41
8. TJ Nový Jičín F 22 8 1 13 0 172:224 39
9. TJ MSV Studénka B 22 6 1 15 0 135:261 35
10. TJ Odry D 22 3 2 17 0 129:267 30
11. TJ Mořkov C 22 4 0 18 0 143:253 30
12. TJ Spartak Bílovec C 22 3 1 18 0 123:273 29

Konečné tabulky soutěží 2016-2017

Okresní přebor I. třídy

Tabulka:

1.

TJ Nový Jičín C

22

20

1

1

0

295:101

63

2.

TJ Frenštát pod Radhoštěm C

22

14

1

7

0

219:177

51

3.

TJ MSV Studénka A

22

13

3

6

0

239:157

51

4.

TJ Fulnek A

22

13

2

7

0

220:176

50

5.

TJ Mořkov A

22

11

4

7

0

212:184

48

6.

TJ Sokol Slatina

22

11

3

8

0

204:192

47

7.

TJ Mořkov B

22

12

1

9

0

205:191

47

8.

TJ Nový Jičín D

22

9

1

12

0

188:208

41

9.

Orel jednota Veřovice A

22

8

1

13

0

163:233

39

10.

TJ Odry D

22

4

3

15

0

148:248

33

11.

TJ Sokol Příbor B

22

4

1

17

0

143:253

31

12.

TJ Frenštát pod Radhoštěm D

22

2

1

19

0

140:256

27

                 

Okresní přebor II. třídy

Tabulka:

1.

TJ Spartak Bílovec A

18

16

2

0

0

218:106

52

2.

TJ Fulnek B

18

12

1

5

0

190:134

43

3.

TJ Nový Jičín E

18

11

2

5

0

205:119

42

4.

TJ Frenštát pod Radhoštěm E

18

9

2

7

0

186:138

38

5.

TJ MSV Studénka B

18

10

0

8

0

163:161

38

6.

TJ Sokol Příbor C

18

9

1

8

0

163:161

37

7.

Orel jednota Veřovice B

18

7

1

10

0

165:159

33

8.

ASK Tatra Kopřivnice D

18

4

3

11

0

136:188

29

9.

TJ Spartak Bílovec B

18

3

0

15

0

102:222

24

10.

TJ Mořkov C

18

3

0

15

0

92:232

24

                 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace